Aktualności
2016-06-14
BALSAM KONOPNY
Na ciepłe dni polecamy KONOPNY BALSAM CHŁODZĄCY 200 ml!

Najnowszy nasz produkt KONOPNY BALSAM CHŁODZĄCY 200 ml świetnie sprawdza się w ciepłe dni.

http://www.sklep.virde.pl/pl/p/KONOPNY-BALSAM-CHLODZACY,-200-ml/144

 

Balsam na bazie ekstraktów roślinnych służy kompleksowej pielęgnacji skóry. Najcenniejszym składnikiem balsamu jest  olej z nasion konopi siewnych, który niezwykle korzystnie wpływa na naskórek poprzez jego zmiękczenie, wygładzenie i stymulację do rewitalizacji.  Efekt ten potęgują olej rycynowy, ekstrakt z kwiatów nagietka, ekstrakt z żywokostu lekarskiego, ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego, ekstrakt z kwiatów arniki górskiej. Zawarty w balsamie mentol przyjemnie chłodzi i odświeża skórę.

 

Zastosowanie: do łagodzenia uczucia „ciężkich nóg”, do relaksacji ciała po wysiłku fizycznym, do pielęgnacji suchej, szorstkiej lub łuszczącej się skóry.

Sposób użycia: nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę (tyle, ile ta jest w stanie wchłonąć). W miarę potrzeb można stosować kilka razy dziennie. Regularne stosowanie zwiększa efekt działania.

Skład: woda, olej z nasion konopi siewnych, alkohol denaturowany,  trójglicerydkaprylowo kaprynowy, oleiniansorbitanumonooleinianpolioksyetylenosorbitolu, gliceryna, mentol, uwodorniony olej rycynowy, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, kamfora, karbomer,  trietanoloamina, ekstrakt z kwiatów nagietka, ekstrakt z żywokostu lekarskiego, ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego, sorbinian potasu, benzoesan sodu,  laktoza,  krzemionka,  kwas mlekowy,  ekstrakt z kwiatów arniki górskiej.

 

W sprzedaży również znajduje się wersja rozgrzewająca:  KONOPNY BALSAM ROZGRZEWAJACY.

http://www.sklep.virde.pl/pl/p/KONOPNY-BALSAM-ROZGRZEWAJACY%2C-200-ml/143

Aktualności
2017-09-06
NOWE MAŚCI Z ZAWARTOŚCIĄ KONOPI
We wrześniu wprowadziliśmy do oferty nowe produkty na bazie konopi: MAŚĆ Z KONOPI 150 ml, KOŃSKA MAŚĆ CHŁODZĄCA Z KONOPIAMI 250 ml, KOŃSKA MAŚĆ ROZGRZEWAJĄCA Z KONOPIAMI 250 ml

2016-06-14
BALSAM KONOPNY
Na ciepłe dni polecamy KONOPNY BALSAM CHŁODZĄCY 200 ml!

2016-03-31
BALSAM Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM 200 ml
W sprzedaży pojawił się BALSAM Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM !